Grodziszczanka Grodzisko Dolne – San Gorzyce 7:0 ( 4:0 )

384
    0

Najwyższe zwycięstwo w swojej historii występów w III lidze podkarpackiej piłki nożnej kobiet odniosła drużyna Grodziszczanki Grodzisko Dolne pokonując zawsze mocnego rywala z Gorzyc 7:0, do przerwy pewnie wygrywając 4: 0.

Już w piątej minucie spotkania ostre strzelanie rozpoczęła Gabriela Kojder, umieszczając głową piłkę w siatce rywalek. W pierwszej połowie spotkania do bramki zawodniczek z Gorzyc trafiały jeszcze Aneta Rachwał dwa razy oraz Katarzyna Moszkowicz, która pewnym strzałem z rzutu karnego ustaliła wynik pierwszej połowy.

Druga połowa była w zasadzie powieleniem pierwszej części spotkania. Ciągłe ataki na bramkę golkiperki z Gorzyc przyniosły efekt w postaci trzech kolejnych goli, z których dwie zdobyła Dominika Żuk oraz jedną z kolejnego rzutu karnego Klaudia Trojnar. Dominacja zespołu z Grodziska nie podlegała dyskusji przez ani jedną minutę spotkania i wysokie zwycięstwo jest w pełni zasłużone. Jednym usprawiedliwieniem zespołu z Gorzyc jest fakt, że z różnych powodów zespół ten nie wystąpił w swoim najmocniejszym składzie, a spotkanie kończył w „dziewiątkę” z powodu wyraźnych braków kadrowych.

Skład Grodziszczanki: Czerwonka, Rynasiewicz, Tabin, Żak, Majkut, Maziarz, Kojder (1), Szpila, Rachwał (2 ), Nowak i Moszkowicz (1 ) oraz Żuk (2), Chmura, Piela, Joniec i Trojnar (1).