IV Mikołajkowy Turniej Kyokushin Karate.

184
    0

Do startu stanęło 95 zawodników reprezentantów klubów Karate Kyokushin z Brzostka, Dębicy, Gorzyc, Leżajska, Nowej Sarzyny, Rudnika, Tarnobrzega i Ropczyc. Zawody zorganizował Uczniowski Klub Karate w Brzostku przy pomocy Urzędu Miejskiego w Brzostku. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Miasta Pan Leszek Bieniek. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata czyli indywidualnym pokazie technik oraz w walkach semi i full kontaktowych. Sędzią głównym turnieju był sensei Dariusz Burda 3 dan. Ekipa z Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyła w sumie 25 pucharów i 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Wszystkim zawodnikom gratulujemy występu i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje senpai Jakubowi Bogdanowicz, który w kategorii kumite dzieci 2002/03 zajął pierwsze miejsce wygrywając 4 walki i dodatkowo zdobył też pierwsze miejsce w konkurencji kata. W zawodach uczestniczyła również Izabela Dec. Sekundantem naszych zawodników był Janusz Waliłko, a sędzią Piotr Jeziorowski.