22 czerwca 2015 roku uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Laszczynach Filia w Zmysłówce wzięli udział w gali finałowej I konkursu filmowego w Dzikowcu organizowanego przez ŚDS w Spiach. Celem konkursu była popularyzacja idei integracji osób niepełnosprawnych poprzez promowanie i nagradzanie twórczości osób niepełnosprawnych, prezentowanie działalności środowiskowych domów samopomocy, zachęcanie uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy do rozwijania zainteresowań filmem.

W „zmaganiach” na krótką autoprezentację placówki realizującą temat filmu „Mój drugi dom” wystartowało 20 Podkarpackich Środowiskowych Domów Samopomocy, z czego na uroczystą galę zostali zaproszeni laureaci sześciu najlepiej ocenianych projektów filmowych. Uczestnikom naszej placówki realizującym film w składzie: Kamil Wojnar, Elżbieta Lizak, Tomasz Markocki, Paweł Szal i Beata Napora zostały wręczone dyplomy oraz nagrody za zajęcie I wyróżnienia.

Filmowym projekcjom towarzyszyły kulinarne przysmaki, ciepłe napoje a przede wszystkim dobra atmosfera. Zachęcamy do obejrzenia konkursowego filmu, który znajduje się na stronie placówki  w sekcji Filmy.

ź: Grodzisko Dolne