Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 71-letniego mieszkańca Laszczyn. Mężczyzna cierpiący na zaniki pamięci wyszedł z domu bez wiedzy opiekunów. Policyjna akcja poszukiwawcza, pomoc strażaków oraz pracowników PCK z Nowej Sarzyny doprowadziły do szczęśliwego finału. 
O zaginięciu 71-letniego mieszkańca Laszczyn, policjantów powiadomił jego opiekun. Jak wynikało z przekazanych informacji, wczoraj rano 71-letni mężczyzna cierpiący na zaniki pamięci, wykorzystując nieuwagę domowników wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku.
Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Komunikat o zaginięciu dyżurny jednostki Policji przekazał podległym patrolom. Na miejsce oprócz policjantów z leżajskiej komendy, wspieranych przez strażaków z okolicznych OSP i funkcjonariuszy z PCK z Nowej Sarzyny, skierowano również przewodnika z psem tropiącym.
Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań mężczyzna został odnaleziony w lesie oddalonym około 3 km od jego miejsca zamieszkania. Odnaleziony 71-letni mieszkaniec Laszczyn trafił pod opiekę opiekuna.
Ź: KPP Leżajsk