Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Leżajsku.  Kierujący volvo potrącił 39-letnią mieszkankę Leżajska. Kobieta trafiła do szpitala, jednak zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30 w Leżajsku na ulicy Świętego Jana z Dukli. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym volvo, 43-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego, jadąc w kierunku Pl. Mariackiego, potrącił 39-letniego mieszkankę Leżajska. Pomimo udzielonej pomocy medycznej po przewiezieniu do szpitala, w wyniku doznanych obrażeń, kobieta zmarła.
Pracujący na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu przebiegu i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.
Jak ustalili policjanci kierowca volvo był trzeźwy. Jego pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, jak ustalili funkcjonariusze nie posiadał aktualnych badań technicznych
Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku.
ź: KPP Leżajsk