Wyobraź sobie: składasz podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w RZESZOWIE, a potem uczysz się w CHINACH! Studenci WSIiZ nie muszą sobie tego wyobrażać. Oni tak mają! Dołącz do nich wybierając studia na specjalizacji tłumaczeniowej z językiem chińskim! Poznaj 4 powody, dla których warto wybrać te studia!

  1. Parterem tych studiów jest Anshan Normal Uniwersity – jeden z nielicznych chińskich uniwersytetów posiadających profesjonalną szkołę nauki języka chińskiego dla obcokrajowców.
  1. Będziesz zgłębiać wiedzę z zakresu przedmiotów tradycyjnie wchodzących w skład programu nauczania Filologii angielskiej oraz języka chińskiego, a zajęcia z języka chińskiego realizowane będą przez lektorów chińskich.

)

(link: https://www.youtube.com/watch?v=t6Aj9nOafQo)

 

  1. Otrzymasz niepowtarzalną szansę wyjazdu na semestr lub rok do uczelni partnerskiej na intensywny kurs języka chińskiego(6 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu), po czym otrzymasz dyplom ukończenia kursu i będziesz mógł uzyskać certyfikat językowy (studenci pokrywają jedynie koszty dojazdu; zakwaterowanie i wyżywienie opłaca uczelnia).
  1. Będziesz przygotowany do podjęcia pracy w charakterze tłumacza języka chińskiego i angielskiego w firmach realizujących wystawy, targi, konferencje i szkolenia międzynarodowe oraz w wydawnictwach publikujących literaturę anglojęzyczną lub chińską.

Co o tym myślisz? Warto poznać język i kulturę najważniejszej gospodarki świata! Ta wiedza i te umiejętności na pewno w przyszłości zaprocentują!

Dowiedz się więcej na wsiz.rzeszow.pl/filologia