Czy wiesz, że współpraca uczelni ze światem biznesu to dziś jeden z ważniejszych czynników wpływających na jakość studiów? Wybierz dla siebie taką uczelnię, która współpracuje z prestiżowymi firmami. Dlaczego?
Chcemy, żebyś odniósł sukces, bo Twój sukces jest celem naszego istnienia i działania. Badamy i przewidujemy, żeby dopasować się najlepiej do potrzeb otoczenia – dzięki temu możemy przekazać Ci wiedzę umożliwiającą dobre funkcjonowanie po studiach.
Przygotowaliśmy dostosowaną do rynku pracy ofertę edukacyjną. Program studiów na każdym kierunku omówiliśmy z najlepszymi firmami z regionu i nie tylko.
Praktycy z działających w Rzeszowie firm, takich jak Zelmer, Ideo, CI Games, ale też innych międzynarodowych firm takich jak Lufthansa, która jest patronem elitarnych studiów Aviation Management czy OlimpLabs, która jest partnerem kierunku Dietetyka współpracują z uczelnią, dzieląc się swoim doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami.
To ludzie, którzy wiedzą czym jest praca, a co ważniejsze, wiedza komu chcą ją dać. Uczący Cię praktycy biznesu prowadzą jednocześnie rekrutację. Każdego roku studenci WSIiZ są zatrudniani przez firmy współpracujące z uczelnią. To jedna z najważniejszych korzyści płynących z praktycznego modelu kształcenia. Ale to nie wszystko.
Możesz już w trakcie nauki realizować staże i praktyki, pracując przy realnych projektach w różnych przedsiębiorstwach na Podkarpaciu, w kraju oraz za granicą. Później pracodawcy często decydują się na zatrudnienie takich studentów. Rozpocznij proces rekrutacji jeszcze w trakcie studiów.

Dołącz do nas! wsiz.rzeszow.pl