„Daj mi szansę”

  430
  0

  ,,Daj mi szansę” to projekt Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej. Jest on kierowany do ludzi o różnych zainteresowaniach i każdego wieku.

  W niedzielę, 26 września, w Zespole Szkół w Giedlarowej, odbyło się spotkanie, na którym zaprezentowano przyszłe działania i plany przebiegu projektu. Poprowadził je Pan Robert Mądry – członek Zarządu Stowarzyszenia. Najpierw było cos dla najmłodszych. „Bal przedszkolaka” przyciągnął nie tylko dzieci, które w strojach księżniczek, wróżek, rycerzy i książąt tańczyły w kółeczku. Do zabawy przyłączyli się również rodzice.

  Następnie wszyscy przybyli podziwiać mogli zdolności artystyczne Pani Anny Karaś-Ździebko, która nawiązując do obecnej jesiennej aury, wykonała piękne dekoracje wnętrz. Rodzice poznali osoby, które w ramach projektu prowadzić mają zajęcia języka angielskiego dla dzieci.

  Kolejną prezentację poprowadzili Pan Marek Krauz, Michał Drzewicki i Konrad Oniszczuk, którzy zajmą się warsztatami muzycznymi dla mieszkańców grających na instrumentach. Miłośnicy podniebnych przestrzeni, fascynaci gwiazd, będą mogli podziwiać niebo podczas warsztatów astronomicznych.

  Dla seniorów przygotowano podstawowy kurs obsługi komputera.

  Projekt jest dobrym pomysłem na jesienną nudę, a także szansą, by rozwijać własne pasje i zdolności.

  Poprzedni artykułRelacja z „Kupuj Lokalnie”
  Następny artykuł„Bar Zapiecek” zaprasza!!