Strona główna Gmina Leżajsk 26-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

26-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

225
0

Policjanci ustalili i zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Przy zatrzymanym znaleźli woreczek z suszem roślinnym oraz dwa woreczki strunowe z kryształkami koloru białego. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 590 gramów marihuany.

Policjanci z wydziału kryminalnego leżajskiej komendy uzyskali informacje, że 26-letni mieszkaniec powiatu może posiadać marihuanę. Kilka dni temu mężczyzna został zatrzymany na jednej z ulic Leżajska. Funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek strunowy z suszem roślinnym i 2 woreczki z kryształkami koloru białego.

W miejscu zamieszkania mężczyzny, w jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli schowany za telewizorem worek na śmieci, wewnątrz  którego znajdował się susz roślinny o wadze ponad 590 gramów. Badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Woreczki z białymi kryształkami zostały przesłane do badań.

Sprawca usłyszał zarzuty, przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa i wyjaśnił okoliczności jego popełnienia. Wobec 26-latka, Prokuratura Rejonowa w Leżajsku zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju. Sprawa ma charakter rozwojowy.

ź: KPP Leżajsk

Poprzedni artykułŚmiertelne potrącenie pieszego w Leżajsku
Następny artykułProjekt NZU+ w Gminie Leżajsk