Strona główna Kronika Policyjna 29-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻE

29-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻE

406
0

Leżajscy policjanci współpracując z funkcjonariuszami z rzeszowskiej komendy zatrzymali, 29-letniego złodzieja. Mężczyzna ukradł dwie kurtki, a w nich pieniądze, dokumenty, karty bankomatowe oraz kluczyki. Jak się okazało, od dłuższego czasu był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Z leżajskiej komendy trafił prosto do zakładu karnego.

Do zdarzenia doszło początkiem lutego br. w Leżajsku. 29-letni mężczyzna wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonych i zabrał dwie kurtki pozostawione w korytarzu przed biurami. Jego łupem padły nie tylko kurtki, ale również pieniądze, dokumenty, karty bankomatowe i kluczyki. Łączna suma strat została oszacowana na ponad 8 tys. złotych.

Leżajscy kryminalni uzyskali informację, że sprawcą może być 29-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Jak ustalili, mężczyzna w najbliższym czasie miał przebywać na terenie Rzeszowa. Okazało się także, że dłuższego czasu jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyznę zatrzymali policjanci z Rzeszowa. Funkcjonariusze zabezpieczyli część skradzionych przedmiotów.

29-latek trafił do leżajskiej komendy, gdzie śledczy postawili mu zarzuty. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Po wykonanych czynnościach został przewieziony do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułButik Perełka
Następny artykułZarząd Powiatu podpisał umowy dotyczące przebudowy mostu w Rzuchowie