Już 7 stycznia 2012 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie odbędzie się czwarta edycja halowego turnieju piłki nożnej ADMIN CUP 2012.

W rywalizacji udział weźmie dziesięć zespołów, w skład których wejdą administratorzy, redaktorzy internetowych stron klubów piłkarskich oraz dziennikarze sportowi. W 2012 roku będą to przedstawiciele stron klubowych Polonii Warszawa, JKS-u Jarosław, Siarki Tarnobrzeg, Cracovii Kraków, Stali Kraśnik, Stali Rzeszów, Korony Kielce, Unii Nowa Sarzyna, dziennikarze stacji telewizyjnej Orange Sport oraz dziennikarze sportowi z Podkarpacia.


Turniej Admin Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim dobra zabawa w miłej atmosferze. Na kibiców czeka w tym dniu mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami. Częśc finałową turnieju ubarwi Sylwia Tabaka – liderka zespołu KUKI PAU i laureatka programu TV “Szansa na Sukces”. Dodatkowo Grupa Pierwszej Pomocy PCK Nowa Sarzyna przygotuje scenkę w jaki sposób ratować ludzkie życie w przypadku gdy taka pomoc jest niezbędna.
Gorąco zapraszamy wszystkich do wspólnej rozrywki.

Podczas Admin Cup 2012 pomagamy 4-letniej Olę Mercik z Korczyny k.Krosna, która choruje na mukowiscydozę. Będziemy zbierać pieniązki na jej leczenie oraz licytować przedmioty. Obecnie na dziś podczas turnieju licytacją będą objęte:

– przekazane przez Cracovię Kraków: koszulka Wojciecha Kaczmarka i Szymona Gąsińskiego z autografami oraz pasiasta meczowa koszulka z podpisami wszystkich zawodników,
– koszulka drużyny seniorów Polonii Warszawa z autografami piłkarzy,- koszulka meczowa Korony Kielce z autografem Aleksandra Vukovicia oraz 30 kalendarzy Korony Kielece limitowanej serii na rok 2012,
– piłka nożna z autografami piłkarzy Unii Nowa Sarzyna,
– uczestnictwo w kursie pierwszej pomocy poprowadzone przez Grupę Pierwszej Pomocy PCK Nowa Sarzyna dla zwycięzcy tej licytacji.

 

Ź: NOWA SARZYNA