Agroturystyka na czasie.

  182
  0

  Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Podkarpackiego. Impreza ta miała charakter targowo-wystawienniczy, podczas której kwaterodawcy mieli szansę zaprezentować swoją ofertę przed szerokim gronem odbiorców oraz potencjalnych, przyszłych klientów.

  Podczas imprezy odbył się konkurs na najładniejszą kronikę gospodarstwa agroturystycznego oraz konkurs w ramach którego można było wygrać pobyt weekendowy w gospodarstwie odpowiadając na krótkie pytania. Każdy kto zgłosił się z wydaniem piątkowym GC Nowiny wziął udział w konkursie.

  Zwycięzcy konkursu spędzą weekend w gospodarstwie agroturystycznym Państwa Zofii i Jerzego Kalita w Rzeszowie oraz Tomasza Paściaka w Bachórzu. Relację z pobytu w gospodarstwach przekażemy również państwu.

  Impreza to była doskonałą okazją do promocji wypoczynku na polskiej wsi, rzemiosła regionalnego oraz bogatych tradycji. Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Na swoich stoiskach gospodarstwa prezentowały swoje gospodarstwa, atrakcje dla gości oraz swój potencjał.

  Ź: Starostwo Powiatowe Leżajsk

  Poprzedni artykułKolarstwo. Socha najlepsza, Wilkos w kadrze
  Następny artykułTragiczny wypadek w Leżajsku