Arka na półmetku rozgrywek ligowych.

  191
  0

  Drużyna prowadzona przez grającego trenera ks. Tomasza Flisa oparta tylko na własnych wychowankach, już w pierwszym meczu pokazała zadziorny charakter, pokonując 10:4 mocną drużynę z Iskrzyni. Później przyszła seria gier z drużynami, których celem jest awans do II ligi. Porażki były nieuniknione. Bo prawie każda z tych drużyn dokonała przed sezonem znacznych wzmocnień doświadczonymi zawodnikami z zewnątrz. Finisz w rywalizacji z drużynami o podobnym potencjale, debiutanci z Łętowni rozegrali imponująco i ku zaskoczeniu obserwatorów rozgrywek zakończyli na 6 miejscu, co oznacza, że w drugiej rundzie będą rywalizować w grupie drużyn walczących o awans.
  Warto nadmienić, że oprócz ks. Flisa reszta drużyny, to jeszcze juniorzy, w tym juniorka (jedyna przedstawicielka płci pięknej w III lidze!).

  Również sporo satysfakcji dostarczyli zawodnicy i zawodniczki drużyny Arki II grający w V lidze męskiej. Na pólmetku rozgrywek zajmują 1 miejsce, wyprzedzając drużyny złożone z doświadczonych zawodników AZS IV Rzeszów, UKS SP Nr 1 II Leżąjsk i Spartakusa II Kolbuszowa.
  Największy wpływ na wyniki Arki II mieli:
  Kamil Klocek – 20 zwycięstw i 4 porażki, Patryk Baraniak – odpowiednio 18 i 2, Dominika Kułacz – 8 i 6, Grzegorz Rurak – 7 i 8.

  Więcej informacji na: www.starostwo.lezajsk.pl

  Poprzedni artykułOdpowie za posiadanie marihuany
  Następny artykułIV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem.