Strona główna Gmina Leżajsk BAJECZNE WIDOWISKO CYRKU ARENA. POCZUJ MAGIĘ CYRKU!

BAJECZNE WIDOWISKO CYRKU ARENA. POCZUJ MAGIĘ CYRKU!

778
0

Polski Cyrk Arena kolejny raz zaprasza na magiczne i kolorowe widowisko dla widzów od lat 2 do 102. Tego roku artyści przygotowali program w którym każdy znajdzie coś dla siebie i wywoła zachwyt na twarzach zarówno małych jak i dużych widzów.

Tego nie można przegapić! Na cyrkowej arenie zaprezentują się artyści z Polski, Ukrainy, Gruzji, a nawet z Azji! Widzowie zobaczą CHIŃSKIE MASZTY, akrobacje na linie, wrotki, rozpędzone KOŁA ŚMIERCI, żonglerkę, hula-hoop, trapez kołowy i popisy kaskaderskie na trampolinie. Bawić będzie jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie kobieta klaun – LUSIA!

„Arena” gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę i sztukę cyrkową XXI wieku połączoną z nutką tradycji. Z pewnością goście wyjdą spod namiotu zauroczeni sztuką cyrkową. „Arena” to bowiem nie tylko spektakl godny polecenia, ale również bajkowa oprawa świetlna, styl i elegancja.

Magię cyrku można tutaj poczuć na każdym kroku, np. spacerując pomiędzy pięknymi, ozdobnymi wozami cyrkowymi. Cyrk Arena zaprasza na 2 godziny pokazów na najwyższym poziomie

Poprzedni artykułDamian Ukeje zagra Mannam  w ramach cyklu Slow Music
Następny artykułZENON MARTYNIUK – Król Disco na żywo w Grodzisku Dolnym!