Kuchnia orientalna, specjalne dania dnia, grillowane mięso, karty stałego klienta i wiele innych niespodzianek czeka na każdego, kto odwiedzi Bar 12. Lokal znajduje się przy ulicy Klasztornej 12, w pobliżu przejazdu kolejowego. Co wyróżnia to miejsce?

Oprócz wspomnianych niespodzianek, na pewno klimat. Lokal znajduje się w niewielkim, drewnianym budynku na rogu. Kiedy wejdziemy do środka, naszą uwagę przykuwa kominek oraz drewniane ławy. Taka przytulność to spory atut, zwłaszcza w chłodne lutowe dni.

Podstawa to oczywiście dobra kuchnia. Największą popularnością cieszą się: zestawy z kebabem, pizzerinki, frytki z posypką, makarony. Dania można zamówić na miejscu lub telefonicznie. Przy zamówieniu powyżej 15 zł, dowóz na terenie Leżajska jest bezpłatny, poza miastem kosztuje zaledwie złotówkę za każdy kilometr. Ofertę i promocje można śledzić na facebooku.

Kto odwiedza to miejsce? – Staram się, by każdy czuł się tu dobrze, bez względu na wiek. Przychodzą do nas kibice zainteresowani transmisją wydarzeń sportowych, a także całe rodziny – mówi Robert, menedżer lokalu.

Bar 12 to idealne miejsce na zamknięte imprezy do 35 osób, choćby ze względu na lokalizację – w bezpośrednim sąsiedztwie nie ma domów i bloków. Do dyspozycji klientów jest parking, a od wiosny także ogródek piwny. Organizując przyjęcie można zamówić specjalne menu dopasowane do okoliczności i potrzeb gości.

Bar 12
Leżajsk, ul. Klasztorna 12
tel. 691 12 02 12
facebook/Bar12

ź: Głos Leżajska