„Bar Zapiecek” zaprasza!!

  418
  0

  Masz apetyt na smaczną pizze? Jeśli tak, jest na to kilka rozwiązań. Możesz spróbować zrobić sobie ją w domu, zamówić przez telefon lub wybrać się do dobrej pizzerii. Taką pizzerię redakcja Leżajsk4u odkryła ostatnio w Grodzisku Dolnym. Nosi ona nazwę „Bar Zapiecek”.

  To właśnie w tym lokalu szef kuchni stworzy nam pizze wypiekaną w oryginalnym, włoskim piecu opalanym drewnem. Zapewnia to wspaniały i niepowtarzalny smak. Jest to jedyny bar w okolicy, który serwuje tego typu Fast foods.

  Ten placek z dodatkami, który ucieszy podniebienie nawet największego smakosza, jest uważany za najstarszą tego typu przekąskę. Stare dzieję mówią też, iż tajemnica smaku pizzy tkwi w kamieniu. Dlatego też profesjonalne pizzerie, które wyposażone są w supernowoczesne i niemal skomputeryzowane piece, nigdy nie dorównają ich odpowiednikom sprzed stuleci – piecom z cegły, które zapewniają równomierne rozprowadzanie gromadzonego ciepła i wchłanianie zawartej w cieście wilgoci.

  Dowiedzieliśmy się również, że pizza to tylko początek. Bar chce rozszerzyć swoje już bogate menu o nowe pozycje- między innymi będą to dania regionalne: żurek, flaczki, barszcz czerwony itp. Wielkim plusem jest ludowy wystrój lokalu, który przyciąga i cieszy oko. Rodzice przychodzący z dziećmi znajdą sposób na zajęcie czymś swoich pociech w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw.

  Restauracja ma też bogatą ofertę dla zakochanych, którzy cenią sobie romantyczne miejsca. W menu znajdziemy wiele ciekawych propozycji, m.in. desery lodowe, ciastka. W piwnicy baru znajdziemy kominek, przy którym w miłej, przytulnej atmosferze można spędzić niejeden jesienny wieczór. Panuje tam klimat, który urzeknie każdego!
  Już jutro podamy pełne menu.
  Zapraszamy do galerii!!

  Autor: Paulina Usowska

  Poprzedni artykuł„Daj mi szansę”
  Następny artykułI Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków