Strona główna Gmina Leżajsk BRACIA ODPOWIEDZĄ ZA POBICIE SĄSIADA

BRACIA ODPOWIEDZĄ ZA POBICIE SĄSIADA

969
0

Dwóch braci, mieszkańców gminy Grodzisko Dolne usłyszało zarzuty w sprawie pobicia sąsiada. Obaj złożyli wyjaśnienia. Prokurator objął ich dozorem policyjnym i zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Do zdarzenia doszło na początku kwietnia br. w jednej z miejscowości na terenie gminy Grodzisko Dolne. Dyżurny leżajskiej komendy otrzymał informację, że dwóch mężczyzn pobiło zgłaszającego przed sklepem.

Na miejscu policjanci z Leżajska ustalili, że 36-latek został pobity przez dwóch mieszkańców gminy Grodzisko Dolne. W trakcie zajścia pokrzywdzony został uderzony pięścią w twarz, przewrócony na ziemię, a następnie kopany po całym ciele. Policjanci ustalili, że napastnikami byli bracia 34 i 29-latek, mieszkańcy gminy Grodzisko Dolne. Zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie mężczyznom zarzutów udziału w pobiciu. Obaj złożyli wyjaśnienia w tej sprawie. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Poprzedni artykułZbiórka na odbudowę spalonego domu w Giedlarowej
Następny artykułRuszyły pierwsze tegoroczne inwestycje w Leżajsku