Budzyń 2013

  192
  0

  Kolejna odsłona wielkiego święta orientacji turystycznej tym razem odbędzie się na terenie Leżajska i Nowej Sarzyny. „BUDZYŃ” to marka, której nie trzeba przedstawiać. Niepowtarzalna, rodzinna atmosfera i szczególna troska o bezpieczeństwo uczestników każe setkom uczestnikom marszy na orientację wracać rokrocznie w gościnne progi gminy Nowa Sarzyna. VI edycja obfitować będzie w różnorodność – wśród uczestników gros stanowić będą nowicjusze, nie zabraknie jednak gwiazd tej dyscypliny, Mistrzów Polski i zdobywców Pucharów Polski.

  Starsi i młodsi, uczniowie podstawówek, gimnazjów, liceów i wykładowcy uczelni wyższych razem staną do rywalizacji w odpowiednich kategoriach wieku i zaawansowania. Dla wszystkich nowicjuszy zostanie przygotowany etap historyczny wokół Muzeum Ziemi Leżajskiej. Poza marszami tradycyjnie odbędą się imprezy towarzyszące: InO Memory i nocne InO w Basenie.

  W tym roku zawody odbędą się w dniach 17-19.05.2013 i będzie to III Runda Pucharu Polski oraz II runda Pucharu Podkarpacia w Marszach na Orientację.
  Więcej informacji na temat samych zawodów oraz działania naszej grupy można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.skgk.pl. Zapraszamy do odwiedzenia.

  ź: lezajsk4u.pl

  Poprzedni artykułDZIAŁAJ LOKALNIE VIII – OGŁASZAMY KOLEJNY KONKURS GRANTOWY
  Następny artykułDrużynowe Mistrzostwa Województwa – podsumowanie