Strona główna Gmina Leżajsk Damian Ukeje zagra Mannam  w ramach cyklu Slow Music

Damian Ukeje zagra Mannam  w ramach cyklu Slow Music

826
0

Slow Music to cykl koncertowy,  którego główną ideą  jest tworzenie wydarzeń muzycznych wpisujących się w filozofie Slow Live, czyli życia w zwolnionym tempie, z dala od codziennego pośpiechu.

Wydarzenia w ramach Slow Music utrzymane są w bliskim kontakcie z uznanymi Artystami wykonującymi  koncerty w formule unplugged.

Klimat wydarzeń Slow Music daleki jest od komercyjnych wydarzeń w klubach czy halach koncertowych,  podkreślamy artystyczny charakter  koncertu,  który wraz z bliskością publiczności tworzy przyjemną kameralną  atmosferę.

Atrakcyjność wydarzeń  podkreśla fakt, iż biletem wstępu na koncerty w ramach Slow Music jest zakup jednego z festiwalowych drinków na bazie kawy.

Zwykło się mawiać, że muzyka łagodzi obyczaje. Owszem, ale prawda jest jednak taka, że nie tylko. Muzyka to mowa duszy, może wyrazić miłość, ale też leczy rany złamanych serc. Może towarzyszyć w chwilach radości, ale też ukoić głęboki żal. Taką właśnie muzyką dzieli się z nami Damian Ukeje w projekcie „Moje Boskie Buenos”: muzyką legendarnego zespołu Maanam, pełną siły wpływania na ludzkie odczuwanie. Nie da się nie wspomnieć tu o Korze – niezwykłej, wyrazistej Wokalistce, która jak nikt potrafiła zamknąć w utworach prawdziwe emocje, by uwolnić je potem na scenie. Te emocje wpływały na wszystkich i wpływać będą nadal, jak długo będzie trwać legenda Maanamu.

Damian Ukeje postanowił dotknąć tych utworów, tych emocji, jeszcze raz, w hołdzie wielkiej Artystce, ale też aby muzyka jej Zespołu nadal żyła. Muzyka jest po to, by ją grać, piosenki po to, by je śpiewać – podczas koncertu Damian Ukeje zagra więc akustycznie najpopularniejsze utwory grupy Maanam jak również doda kilka swoich. Jednak wieczór zdecydowanie będzie należał do legendarnej, rockowej grupy. Koncert będzie swoistym hołdem dla zespołu, ale również próbą ponownego odkrycia tej muzyki, skupienia się na niej jako sztuce, a nie tylko legendzie.

https://fb.me/e/6uNkzb3Nt

 

Poprzedni artykułLeżajskie Targi Pracy 2024 r.
Następny artykułBAJECZNE WIDOWISKO CYRKU ARENA. POCZUJ MAGIĘ CYRKU!