Delegacja z Powiatu Leżajskiego

  182
  0
  Delegacja z Powiatu Leżajskiego

  W dniach 15-16.09.2012r. delegacja z Powiatu Leżajskiego w składzie Marek Kogut – Wicestarosta Leżajski, Józef Majkut – Radny Rady Powiatu Leżajskiego, Halina Samko – Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku oraz Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Leżajska” wraz z opiekunami, p. Janem Brzózanem, Agatą Zygmunt oraz Arturem Pęcakiem uczestniczyła w Festiwalu „Pereczyn przyciąga talenty”, który odbył się w niedzielę 16.09.2012r.

  Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Leżajska” działający przy Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku nie po raz pierwszy swoim występem zachwycił ukraińską publiczność oraz został nagrodzony gromkimi brawami.

  Ogromna gościnność naszych partnerów spowodowała, że uczestnicy wyjazdu wrócili do Polski bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani z wizyty, która przyniosła nowe doświadczenia jak również plany na przyszłość związane z dalszym realizowaniem zapisów umowy partnerskiej pomiędzy Powiatem Leżajskim a Rejonem Pereczyńskim z 2007 roku.

  Składamy serdeczne podziękowania dla Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Leżajska” za udany występ oraz godną reprezentację Powiatu Leżajskiego za granicą oraz p. Dymitrowi Malcowi za pomoc w organizacji oraz tłumaczeniu.

  ź: Starostwo Leżajsk

  Poprzedni artykułSIATKARSKIE ŚWIĘTO W LEŻAJSKU
  Następny artykułZawody Sportowo-Pożarnicze – Sarzyna