Dla kierowców i nie tylko….

  140
  0

  Śniadania, przekąski, lunch, obiady, kolacje, a przede wszystkim znakomite dania z rożna i grilla znajdują się w ofercie „Baru Artus”. Chociaż lokal znajduje się na stacji paliw, to z pewnością nie można o nim napisać „bar wyłącznie dla kierowców”.

  – Tworzymy tutaj miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne czy po prostu dla osób, które chcą dobrze zjeść coś na ciepło lub zimno. Przygotowujemy się do otwarcia ogródka piwnego z grillem i rożnem. Obok niego będzie piaskownica ze zjeżdżalnią dla naszych milusińskich– mówi Grażyna Tarabuła, współwłaścicielka. „Bar Artus” to także znakomita domowa kuchnia. W menu można znaleźć np. cieszące się dużym powodzeniem pierogi ze szpinakiem i kotlety schabowe przygotowywane na wiele sposobów, np. „kotlet drwala” zapiekany z pieczarkami i żółtym serem lub „po królewsku” zapiekany z szynką, groszkiem, kukurydzą i żółtym serem, jak również placek ziemniaczany z gulaszem i wiele innych smakowitości.

  Wcześniej Krzysztof Sroka – współwłaściciel – prowadził gastronomię przy ul. Furgalskiego. Lokal był popularny szczególnie wśród miłośników pierogów i domowej kuchni. Jednak ze względu na niewielką powierzchnię i brak parkingu trzeba było szukać czegoś większego. Tak zrodził się pomysł, by przenieść się na stację paliw Artus, znajdującą się w pobliżu szpitala oraz klasztoru. – Lokalizacja przy głównej drodze, w spokojnej okolicy sprawia, że jest to idealne miejsce na ciepłe letnie wieczory i popołudnia w gronie rodziny czy przyjaciół – tłumaczy pan Krzysztof. Także wewnątrz lokalu można miło spędzić czas. Bar oferuje m.in. szafę grającą, rzutki i telewizję.

  Oferta jest atrakcyjna dla najbardziej wybrednych podniebień i łagodna dla portfeli klientów.

  Leżajsk, ul. Warszawska 7 (na stacji paliw ARTUS k. szpitala)
  zapraszamy w godz. 9-21
  tel. 511485838

  PRZEDRUK Z GAZETY GŁOS LEŻAJSKA:

  logolezajsk_male

  Poprzedni artykułKonkurs fotograficzny „Stąd pochodzę, o tym mówię.
  Następny artykułTrofea Grodziskich Kapel