Policjanci wydziału kryminalnego z leżajskiej komendy zatrzymali 18 i 34-latka za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i haszysz. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania narkotyków.

Leżajscy policjanci mieli informację, że dwóch mieszkańców powiatu może posiadać narkotyki. Jednego z tych z mężczyzn policjanci zauważyli w rejonie przystanku autobusowego. Okazał się nim 18-latek. Podczas przeszukania, w kieszeni jego kurtki znaleźli woreczek foliowy z suszem roślinnym i kostką koloru brązowego, o wadze ponad 6 gramów. Badanie potwierdziło, że jest to marihuana i haszysz.

Natomiast drugiego z mężczyzn, 34-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego, policjanci zauważyli w pobliżu przychodni. W kieszeni spodni miał woreczek foliowy z suszem roślinnym o wadze blisko 7 gramów. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, funkcjonariusze w pudełku po butach ujawnili i zabezpieczyli susz roślinny o wadze ponad 47 gramów. Policjanci zbadali zabezpieczone substancje, okazało się, że jest to marihuana.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty, odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.