Garaż 2010 Kuryłówka

  230
  0

  W piękny, sobotni wieczór 11 września br. pod Grzybkiem przy Strażnicy OSP w Kuryłówce, odbył się VI Przegląd Zespołów Rockowych „GARAŻ”.

  Przegląd ten został zorganizowany przez Powiat Leżajski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce. Pogoda dopisała, dzięki czemu impreza rozpoczęła się zgodnie z planem, czyli o godzinie 18.

  Po przyjeździe 4 zespołów nastąpiło szybkie losowanie i zaczęło się mocne granie. Jako pierwszy wystąpił zespół PER RECTUM z Leżajska, który zagrał covery znane z undergroundowej sceny punka oraz kilka własnych aranżacji.

  Kolejni na scenie zaprezentowali się TYMCZASOWI z Kamienia. Oni z kolei melodycznym graniem i ostrymi dźwiękami gitar rozruszali licznie przybyłych słuchaczy. RISING SUN występujący jako trzeci, przybyli na przegląd z Przeworska. Podobnie jak ich poprzednicy zagrali ostrego rocka.

  Zupełnie inny styl zaprezentowała ostatnia grupa, także z Przeworska, MALCHUS. Zagrali oni utwory ze swojej najnowszej płyty „Didymos” wydanej 21 maja 2010 roku. Można było usłyszeć chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny progresywny metal.

  Źródło: http://www.starostwo.lezajsk.pl/pl/aktualnosci/art402,garaz-2010-.html

  Poprzedni artykułInformacja na temat staży – IV kwartał
  Następny artykułStarostwo najlepszą drużyną!