Gwiazdkowy prezent dla ŚDS w Jelnej

  221
  0

  W dniu 29 grudnia 2011r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Jelnej odbyło się uroczyste spotkanie świąteczne połączone z poświęceniem zakupionego samochodu Ford Transit.

  Uroczystość swoją obecnością uświetnili: Starosta Leżajski Jan Kida, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej w Rzeszowie Dariusz Tracz, Dyrektor PFRON w Rzeszowie Maciej Szymański oraz przedstawiciele społeczności lokalnej i instytucji powiatowych.

  Spotkanie rozpoczęło się poświeceniem samochodu, którego dokonał o. Szczepan Dolański proboszcz parafii w Jelnej. Następnie zaproszeni goście łamiąc się opłatkiem złożyli wszystkim noworoczne życzenia i zasiedli do wigilijnego stołu, przy którym rozpoczęło się wspólne ucztowanie i kolędowanie rozbrzmiewające w Domu do późnych godzin wieczornych.

  Społeczność ŚDS w Jelnej, składa serdeczne podziękowania Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Wojewodzie Podkarpackiemu, Powiatowi Leżajskiemu, Gminie Leżajsk, Grupie Żywiec S.A. Browar w Leżajsku oraz Zakładowi Optycznemu Alicja Brzuzan, Irena Stepaniak S.C. bez których zakup samochodu byłby niemożliwy.

  Dziękujemy również pracownikom Wydziału Inwestycji Starostwa Powiatowego i PCPR w Leżajsku za wsparcie merytoryczne przy realizacji inwestycji.

  Społeczność ŚDS w Jelnej

  Ź: Starostwo Powiatowe

  Poprzedni artykułInformacja Wojewody Podkarpackiego
  Następny artykułGrodzisko – Utrzymujemy tempo