II Ogólnopolski Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Ciechanowa.

160
    0

10 listopada 2011 w Ciechanowie rozegrany został II Ogólnopolski Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Ciechanowa. Organizatorem imprezy był Ciechanowski Klub Karate Kyokushin kierowany przez senpai Jana Szerszenia. Na starcie stanęło 198 zawodników i zawodniczek z polskich klubów karate tj.: KSW Bushi, Wielkopolski KKK, Dobromiejski KKK, Poznański KKK, Łomżyński KKK, Olecka Szkoła SWKK, Ostródzki KKK, Iławski KKK, KSW Włocławek, Ciechanowski KKK, Olsztyński KKK, Augustowski KKK, MKKK Warszawa, FC Hikson KK Warszawa, USW Bushi, Brokowski KKK, ASW-Szczytno i LKKK Leżajsk.

Turniej objęty był patronatem honorowym przez Prezydenta Miasta Ciechanów. Uczestnicy rywalizowali w pełno kontaktowej walce wg reguł International Karate Organization. Leżajski Klubu Kyokushin Karate reprezentowało 8 zawodników, z których czterech stanęło na podium. Marcin Miś zajął I miejsce, Anna Szczuka II, Wiktor Waliłko II i Beniamin Szczuka III miejsce. Ponadto w zawodach startowali Radosław i Łukasz Fleszar, Magdalena Zielińska i Oskar Bąk, rolę sekundanta naszej ekipy pełnił Janusz Waliłko. Jednym z sędziów zawodów był sensei Dariusz Burda.