Kabaret Moralnego Niepokoju w Leżajsku

  175
  0

  W środę, 27 listopada, na sali widowiskowo-sportowej w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki, wystąpi dla Państwa Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Czesuaf. Rozpoczęcie o godzinie 20:00.

  Kabaret Moralnego Niepokoju – polski kabaret, który powstał w 1996 roku, w Warszawie. Skład: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Katarzyna Pakosińska, Pafał Zbieć. Zdobył on dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego.

  Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju w dużej mierze odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć także nieobca jest im poetyka absurdu. Twórcy grupy, jak sami mówią, stronią od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę „organów rządzących”. Cechą rozpoznawczą Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter.

  Kabaret Czesuaf – polski kabaret powstały w Poznaniu, w 2002 roku. Skład: Wojciech Kowalczyk, Maciej Morze, Tomasz Nowaczyk, Przemysław Dzięgiel. Czesuaf umiejętnie łączy humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka jest znakomicie przyjmowana przez widownię zarówno w małych, kameralnych salach, jak i podczas imprez firmowych oraz widowisk plenerowych. Potwierdzeniem wysokiego poziomu reprezentowanego przez Kabaret Czesuaf są liczne nagrody zdobywane na najważniejszych polskich przeglądach kabaretowych.

  Bilety można nabyć w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku osobiście oraz telefonicznie pod numerem tel. (17) 242-11-34, lub zarezerwować na stronie www.biletynakabarety.pl.

  Poprzedni artykułI Festiwal Techniki
  Następny artykułNa cmentarz w szpilkach nie dojdziesz