KONCERT DOBROCZYNNY – PODZIĘKOWANIA

  186
  0

  9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej odbył się Koncert Dobroczynny dla Jakuba Dudka pod honorowym patronatem Wójta Gminny Leżajsk Krzysztofa Sobejki.  W koncercie wzięły udział zespoły: Zespół Artystyczny „Tinttillo” z Centrum Sztuki Wokalnej z Rzeszowa, Zespół Muzyczny Andrzeja Paśkiewicza, Zespół Taneczny „Rytm” z Miejskiego Domu Kultury z Łańcuta oraz soliści z Centrum Sztuki Wokalnej z Rzeszowa i Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Klasycznej przy GOK w Giedlarowej.

  W trakcie koncertu odbyła się licytacja darów w której uczestniczyło bardzo wiele osób. Licytacja mogła się odbyć dzięki licznym darczyńcom którzy przekazali wiele rzeczy na licytację. Dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Leżajsku, Galerii MDK z Łańcuta, Placówkom Terapii Zajęciowej z Powiatu Leżajskiego, osobom prywatnym artystom plastykom którzy podarowali liczne obrazy a byli to: Krzysztof Pęcak, Grażyna Sordyl, Patrycja Olechowska, Katarzyna Myszyńska, Agnieszka Niemiec, Liliana Zieńska, Barbara Skałbania, Oksana Oleksiuk, Aurelia Piekło.

  Cały dochód z koncertu wyniósł 3 426,80 zł. Środki w całości zostały przekazane rodzicom Jakuba Dudka. Wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu tej imprezy bardzo serdecznie dziękujemy.

  Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminny Leżajsk – Marek Krauz

  ź: UG LEŻAJSK

   

   

  Poprzedni artykułZaproszenie na I gwiazdkowy turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Leżajsk.
  Następny artykułOdwołanie zagrożenia wścieklizną na części obszaru powiatu leżajskiego.