KONKURS „STWÓRZ MINIPROJEKT”

  181
  0

  Ministerstwo Rozwoju Regionalnego organizuje konkurs „Stwórz MiniProjekt”. Skierowany jest do dzieci i młodzieży, a polega na zaplanowaniu realizacji wymarzonego przedsięwzięcia, które mogłoby zostać sfinansowane z funduszy europejskich.

  MiniProjekt trzeba napisać za pomocą portalu edukacyjnego www.euroman.gov.pl Wystarczy, aby uczestnik ułożył plan, który będzie zawierał m.in.: tytuł projektu, jego cel, etapy realizacji lub to, co projekt może zmienić w naszym życiu. Dla uzdolnionych plastycznie istnieje możliwość dołączenia do projektu zdjęcia pracy rysunkowej lub grafiki komputerowej, przedstawiającej zgłoszenie. Konkurs potrwa do 31 października 2012 r., a udział w nim może wziąć młodzież w wieku od 11 do 17 lat.

  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody m.in. tablet i kurs multimedialny do nauki języka angielskiego. Konkurs skierowany jest do kreatywnych, pełnych nowych pomysłów i bogatej wyobraźni – młodych ludzi! Więcej informacji znajduje się na stronie

  www.euroman.gov.pl/11-14/konkurs/o-konkursie/

  Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat funduszy pochodzących z Unii Europejskiej, wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz zainteresowanie tematyką Funduszy Europejskich młodzież szkolną, jak również promocja projektów zrealizowanych z funduszy europejskich.

  Poprzedni artykułGrodzisko Dolne w ekstraklasie!
  Następny artykułZmagania na Orliku