Korzystniejsze zakupy – z dodatkowymi bonusami od Lyoness

  200
  0

  Dodatkowe bonusy są obecnie popularniejsze niż kiedykolwiek, przede wszystkim w obszarze zakupów online. Powód jest bardzo prosty: umożliwiają kupującemu uzyskanie licznych upustów podczas zakupów online, a ponadto są łatwe w obsłudze. Można je zrealizować i czerpać korzyści za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

  Każdy „łowca okazji” znajdzie w Lyoness wyjątkowo różnorodny oraz atrakcyjny asortyment dodatkowych bonusów. Międzynarodowa wspólnota zakupowa jest obecna w 41 krajach na całym świecie, oferując 2,6 mln Uczestników Programu Lyoness korzyści u 29.000 Partnerów Handlowych, w 15.000 punktów partnerskich oraz w 3.200 sklepach online. Przy tak ogromnej ilości możliwości zakupowych, Lyoness regularnie prezentuje na swojej stronie internetowej dodatkowe bonusy takich znanych marek jak Dell, PUMA, Crocs, Apple, Blue Tomato, Zalando, OTTO, Universal i wielu innych.

  Na wymarzony zakup odpowiedni dodatkowy bonus

  Z dodatkowymi bonusami klienci mają możliwość robienia zakupów wygodnie poprzez Internet, nie wychodząc z domu lub będąc poza domem, za pomocą smartfona lub tableta. Partnerzy Handlowi udzielają Uczestnikom Programu Lyoness różnorakich korzyści i promocji, od pieniężnych i procentowych, aż po oferty specjalne, takie jak bezpłatna wysyłka, bony podarunkowe, sezonowe akcje wyprzedażowe, czy też wyższe niż zwykle korzyści z uczestnictwa.

  Łatwiejsze oszczędzanie

  Najnowsze dodatkowe bonusy Partnerów Handlowych znajdują się na stronie internetowej Lyoness (http://www.lyoness.com) w punkcie menu „Zakupy”. Ich realizacja przebiega szybko i bezproblemowo. Jedynym warunkiem jest uczestnictwo w Programie Lyoness. Po zalogowaniu się na stronie internetowej Lyoness, każdy kupujący ma możliwość zamówienia bonusu. Następnie osoba ta zostaje bezpośrednio przekierowana do sklepu online Partnera Handlowego, gdzie może dokonać dowolnego zakupu. Aby Uczestnicy Programu Lyoness nie przegapili żadnej akcji promocyjnej, najświeższe informacje o dodatkowych bonusach Partnerów Handlowych Lyoness ogłaszane są w newsletterach oraz na facebooku.

  Dzięki dodatkowym bonusom Lyoness, zakupy w atrakcyjnej cenie stały się łatwe, jak nigdy dotąd. A co najlepsze: Uczestnik Programu otrzymuje także zwyczajowe korzyści z uczestnictwa. Realizacja każdego dodatkowego bonusu oprócz korzyści z akcji promocyjnej oznacza dla Uczestnika Programu także zwrot do 2% pozostałej kwoty zakupu – a tym samym podwójną korzyść.

  lyoness

  Poprzedni artykuł21-latek odpowie za posiadanie narkotyków
  Następny artykułPISANKI, PISANKI, JAJKA MALOWANE…