Strona główna Gmina Leżajsk KOSTKĄ BRUKOWĄ USZKODZIŁ DRZWI I OKNA

KOSTKĄ BRUKOWĄ USZKODZIŁ DRZWI I OKNA

1332
0

Dzięki pracy funkcjonariuszy z leżajskiej komendy, udało się ustalić tożsamość mężczyzny, który w minioną sobotę uszkodził drzwi wejściowe i okna, w jednym z domów jednorodzonych w Giedlarowej. Zarejestrowała go kamera monitoringu znajdująca się na domu. Okazał się nim 50-letni mieszkaniec Brzózy Królewskiej.

W minioną sobotę dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do jednego z domów w Giedlarowej doszło do włamania. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. W rozmowie z właścicielem posesji policjanci ustalili, że pod nieobecność domowników, pod ogrodzenie podjechał nieznany im samochód, z której wysiadł nieznany im mężczyzna, a następnie wtargnął na teren ich posesji. Całą sytuację uwieczniła zamontowana na domu kamera monitoringu. Z poczynionych ustaleń wynika, że mężczyzna chwycił za kostkę brukową i przy jej użyciu zniszczył drzwi wejściowe domu oraz okna. Straty powstałe w wyniku jego zachowania, pokrzywdzony oszacował na kwotę 20 000 zł.

Operacyjni z leżajskiej komendy, na podstawie okazanego monitoringu, szybko ustalili sprawcę przestępstwa. Był nim 50-letni mieszkaniec Brzózy Królewskiej, który usłyszał już zarzuty umyślnego uszkodzenia cudzego mienia.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Poprzedni artykułRefield zbuduje pasaże handlowe w Leżajsku i Sanoku
Następny artykułBrowar Leżajska do likwidacji. Koniec produkcji piwa, będą zwolnienia