Strona główna Bez kategorii Królewska panna młoda uwieczniona na fotografii

Królewska panna młoda uwieczniona na fotografii

213
0

Każda kobieta marzy, by w dniu ślubu wyglądać, jak królowa. Chciałaby, żeby oczy wszystkich były zwrócone na nią, a narzeczony był wprost oczarowany. Jednak nie trzeba czarów, by spełnić to marzenie. Wystarczy zimowa sceneria ślubu i wesela. Królewna Śnieżka, czy Królowa Śniegu, wybór należy do kobiety. Piękna, zdobiona kryształkami, świecąca suknia, koniecznie mocno rozkloszowana, ewentualnie z długim trenem i diadem na włosach uczyni z każdej kobiety księżniczkę z bajki. Całości doda uroku śnieg iskrzący się w zimowym słońcu. Oczywiście wszystko to należy odpowiednio uwiecznić.

Oko kamery na pewno przedstawi ciągłość zdarzeń, ale to fotografia ślubna zatrzymuje chwile, łapie je we fleszu i sprawia, że stają się nieśmiertelne. To na niej widać detale, emocje i piękno. Dzięki zimowej scenerii fotografia ślubna może stać się najpiękniejszą pamiątką. Jednak, by tak się stało, para młoda musi wybrać odpowiedniego fotografa. Robienie zdjęć zimą nie jest łatwe, a robienie zdjęć w zimowym krajobrazie pannie młodej, która wygląda jak królowa śniegu, jest jeszcze trudniejsze. A fotografia ślubna nie może być poprawiona. Dobry fotograf przede wszystkim musi ustawić odpowiedni balans bieli w swych zdjęciach.

Tylko wtedy na fotografii panna młoda w bieli nie zleje się z bielą śniegu, a pan młody nie będzie wyglądał jak czarna, ostro odcinająca się plama. Fotograf musi zadbać o to, by zdjęcia, koniecznie w słoneczną pogodę, nie były prześwietlone. Do tego trochę artyzmu, umiejętności pokierowania fotografowanymi osobami, piękny zamek z zaśnieżonym parkiem, kulig z pochodniami lub inne urokliwe miejsca i królowa śniegu umieszczona w swym królestwie będzie urzekać i zachwycać. Dobry fotograf z zimowego krajobrazu wyczaruje plener ślubny prosto z bajki. Dzięki temu marzenia stają się rzeczywistością, a fotografia ślubna zapamiętuje je na zawsze.

Poprzedni artykuł22-latek okradł swojego ojca
Następny artykułZatrzymany przy próbie kradzieży alkoholu