Strona główna Gmina Leżajsk Leżajsk Zaprasza na Unikatowy Pokaz Makiety Kolejowej podczas Festiwalu Podróży

Leżajsk Zaprasza na Unikatowy Pokaz Makiety Kolejowej podczas Festiwalu Podróży

1276
0

Po raz pierwszy w historii Leżajska, miłośnicy modelarstwa kolejowego oraz wszyscy zainteresowani będą mieli niepowtarzalną okazję do uczestnictwa w niezwykłym wydarzeniu. 24 lutego, o godzinie 14:00, w ramach Festiwalu Podróży, Galeria „Na Piętrze” otworzy swoje podwoje dla wszystkich chętnych, pragnących zobaczyć w akcji fascynującą makiętę kolejową w skali H0.

Wydarzenie to obiecuje nie tylko możliwość podziwiania precyzyjnie wykonanej makiety, która z pewnością zachwyci zarówno dorosłych, jak i dzieci, ale także stanowi okazję do poszerzenia wiedzy na temat modelarstwa kolejowego. Organizatorzy przygotowali serię krótkich prelekcji, podczas których uczestnicy dowiedzą się o specyfice i historii kolejnictwa, a także o tajnikach tworzenia modeli kolejowych.

Pokaz makiety kolejowej w Galerii „Na Piętrze” jest jednym z wielu punktów Festiwalu Podróży, który ma na celu promocję różnorodnych form aktywnego spędzania czasu wolnego, a także kultury i historii kolejnictwa. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich mieszkańców Leżajska oraz gości odwiedzających miasto, aby w jednym miejscu zobaczyć, jak wielka pasja może przekształcić się w małe dzieło sztuki, jakim niewątpliwie jest makieta kolejowa.

Poprzedni artykułNowe Rondo na Placu Mariackim w Leżajsku Już Wkrótce Dostępne Dla Mieszkańców
Następny artykułSpotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w Leżajsku