Leżajskie Targi Pracy 2013

  185
  0

  Powiatowy Urząd Pracy zaprasza do wzięcia udziału w „VI Leżajskich Targach Pracy 2013”. Organizatorem wydarzenia jest Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku oraz Starostwo Powiatowe w Leżajsku. Targi odbędą się w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku, w dniu 25.04.2013r.

  Jest to VI edycja Targów Pracy w Leżajsku, które stały się imprezą cykliczną i mamy nadzieję, że będą kontynuowane z powodzeniem. Celem tego przedsięwzięcia, tak jak w roku ubiegłym jest umożliwienie wszystkim osobom poszukującym zatrudnienia lub zmianą dotychczasowego, zapoznania się z oczekiwaniami i wymogami obecnego rynku pracy, a wystawcom bezpośredniego z nimi kontaktu. Targi Pracy w Leżajsku to wydarzenie promujące kreatywność i przedsiębiorczość wśród pracodawców oraz nowatorskie podejście ze strony przedstawicieli firm, wychodzących naprzeciw poszukujących pracy.

  Targi pracy nie ograniczają się jedynie do prezentacji ofert pracy, stażu czy praktyki zawodowej, ale przede wszystkim ukazują nowe perspektywy i trendy na rynku pracy. Uczestnikami targów są nie tylko przedsiębiorcy z terenu Powiatu Leżajskiego, ale również firmy i instytucje związane z pracą reprezentujące region. Mają one charakter niekomercyjny, a wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny, są otwarte dla pracodawców z każdej branży niezależnie czy reprezentują małe czy duże przedsiębiorstwa, firmy o lokalnej działalności czy pracodawców spoza naszego powiatu.

  Organizatorzy zapewniają wystawcom odpowiednie przygotowanie stanowisk, fachową pomoc w ich przygotowaniu jak również służą pomocą doradczą w bezpośrednich rozmowach rekrutacyjnych z uczestnikami targów. Odwiedzającym targi poszukującym pracy gwarantujemy bezpłatny dostęp do informacji o wystawcach, przedstawianych przez nich ofert oraz materiałów promocyjnych i reklamowych. Ponadto podczas trwania targów odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z usługami Urzędu Pracy oraz instytucji działających na rzecz osób bezrobotnych i pracodawców. Zapewniona zostanie również szeroka kapania informacyjno – promocyjna w lokalnych i regionalnych mediach promująca targi oraz ich uczestników.

  Jesteśmy przekonani, iż nasza inicjatywa znajdzie uznanie u osób poszukujących pracy, oraz pracodawców ale również a może przede wszystkim w oczach lokalnego społeczeństwa. Liczymy na duże zainteresowanie i włączenie się do organizacji targów jak największej liczby uczestników.

  Od zaangażowania organizatorów, partnerów oraz instytucji współpracujących zależeć będzie sukces tego wspólnego przedsięwzięcia.

  Więcej informacji na temat targów udziela oraz zgłoszenia przyjmuje sekretariat Targów tel. 017 240 67 20 wew. 45
  lub e-mail: targi@praca.lezajsk.pl

  targi_2013

  Poprzedni artykułSzkolenie dla organizacji pozarządowych
  Następny artykułPierwsze starty w K-1