Leżajszczanie nie chcą w mieście dopalaczy!!

  226
  0

  Kolejnym miastem które dosięgła plaga „legalnej alternatywy dla narkotyków” jest Leżajsk. Sklep który od niedawna stoi naprzeciw stacji PKS budzi wiele kontrowersji, ludzie twierdzą, że materiał jaki jest tam sprzedawany nie powinien ujrzeć w ogóle światła dziennego.

  Wiele osób zadaje sobie pytanie kto wydał pozwolenie w naszym mieście na taką działalność gospodarczą, jak już wiadomo wyeliminowanie z rynku tej działalności nie będzie proste.

  Zapraszamy do udziału w ANKIECIE

  Monitorując media ogólnopolskie już nie raz spotykaliśmy się z wątkami typu „Śmierć 21-latka: Zmarł przez dopalacze?”, „Pierwsza w Polsce ofiara dopalaczy”. Mimo że większość ze składników wchodzących w skład dopalaczy nie jest zabroniona polskim prawem, budzą one sporo kontrowersji.

  Psycholodzy i lekarze alarmują: Te substancje to narkotyki! Dopalacze nie są przeznaczone dla wszystkich, używki mogą stosować tylko osoby pełnoletnie, dlatego wprowadzamy nowe standardy dotyczące ich sprzedaży w Polsce. Każdy klient przed zakupem dopalaczy, musi okazać dowód osobisty bez względu na wiek.

  Autor: Paulina Usowska

  Poprzedni artykułProblem studniówki w liceum
  Następny artykuł40 000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej