Strona główna Bez kategorii Mieszkaniec Wierzawic, Tomasz Czapla wystąpił w teleturnieju Jeden z dziesięciu!

Mieszkaniec Wierzawic, Tomasz Czapla wystąpił w teleturnieju Jeden z dziesięciu!

1040
0

22 października w serii teleturnieju Jeden z dziesięciu, emitowanego w Telewizji Polskiej, wziął udział mieszkaniec Wierzawic, Tomasz Czapla.

Tomasz Czapla z Wierzawic, pracownik banku inwestycjnego. Interesuje się browarnictwem oraz historią byłej Jugosławi. W wolnych chwilach lubię podróżować. – Przedstawił się Pan Tomasz, który w grze poradził sobie naprawdę dobrze!

Tomasz Czapla odpadł w II rundzie, jednak serdecznie gratulujemy wiedzy i odwagi!

Jeden z dziesięciu

Jeden z dziesięciu, to teleturniej emitowany w Telewizji Polskiej od 1994 roku. Jak mówi nazwa, do gry przystępuje dziesięcioro zawodników. Każdy gracz przed wejściem do studia losuje numer stanowiska, które będzie zajmować. Uczestnicy rozpoczynają swoją grę z trzema „szansami”. Traci się ją, nie odpowiadając na pytanie poprawnie w ciągu trzech sekund lub podając błędną odpowiedź. Gra składa się z trzech etapów. Zwycięzca odcinka, bierze udział w „Wielkim finale”, konkurując z dziesięcioma zwycięzcami 20 kolejnych odcinków.

Poprzedni artykułJak wygląda okolica z czubka „wieży” na wysokości ponad 140 metrów?
Następny artykułPrzekazanie samochodu specjalnego GBA 2,5/16 z Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie do Ochotniczej Straży Pożarnej w Przychojcu