Mini Maraton z Funduszami Europejskimi

  214
  0

  2 maja (czwartek) br. podczas Dnia Flagi Narodowej, Muzeum Ziemi Leżajskiej wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego (Departament Rozwoju Regionalnego) w Rzeszowie organizuje „Mini Maraton z Funduszami Europejskimi w Dniu Flagi Narodowej – 5 km na 5-lecie Muzeum – Leżajsk 2013”.

  Start o godz. 16 00 będzie miał miejsce na placu przed Muzeum Ziemi Leżajskiej. Bieg ul. Mickiewicza do Bazyliki OO. Bernardynów z nawrotem przy Bazylice i powrotem ul. Mickiewicza do mety na placu przed Muzeum. W Mini Maratonie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które do dnia 2 maja 2013 roku ukończą 12 lat.

  Warunkiem startu w Mini Maratonie jest zgłoszenie się zawodnika/zawodniczki do dnia 2 maja 2013 roku do godz. 1500, poprzez złożenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz podpisanie oświadczenia w Biurze Zawodów, tj. Punkcie Kasowo – Informacyjnym Muzeum Ziemi Leżajskiej, ul. Mickiewicza 20 A, 37 – 300 Leżajsk, nr tel. (17) 2402235 wew. 15.

  Zgłoszeń dokonywać można w Punkcie Kasowo – Informacyjnym Muzeum:

  · od poniedziałku do piątku w godz. 900 – 1500

  · w niedzielę w godz. 1100– 1700

  · w dniu biegu do godz. 1500

  Warunkiem uczestnictwa w biegu jest złożenie pisemnego oświadczenia pozwalającego na udział w biegu. W przypadku osób niepełnoletnich do zgłoszenia wymagane jest dołączenie zgody podpisanej przez opiekuna prawnego.

  Start w Mini Maratonie jest wolny od jakichkolwiek opłat. W ramach wpisu na listę uczestników każda osoba (pierwszych 900 osób) otrzymuje pakiet startowy, na który składają się numer startowy, koszulka, czapeczka oraz gadżety w barwach narodowych. Zgubienie numeru startowego skutkować będzie wykluczeniem z udziału w Mini Maratonie.

  Każdy z zawodników, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy dyplom ukończenia Mini Maratonu. Pamiątkowy puchar otrzyma najstarsza zawodniczka i zawodnik, którzy ukończą bieg oraz najmłodsza zawodniczka i zawodnik, którzy ukończą bieg. Pamiątkowe puchary otrzymają pierwsi trzej zawodnicy. Dodatkowo numery startowe zawodników będą brały udział w losowaniu nagród ufundowanych przez organizatorów i sponsorów Mini Maratonu.

  Regulamin Mini Maratonu, Karta Startowa, Oświadczenie i Zgoda do pobrania na stronie internetowej: www.muzeum-lezajsk.pl oraz na punkcie Kasowo – Informacyjnym Muzeum (budynek główny).

  Serdecznie zapraszam do wspólnego biegania 2 maja w Dniu Flagi Narodowej w myśl zasady „w zdrowym ciele zdrowy duch”

  Poprzedni artykułSzkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP
  Następny artykułKantor – szybka i bezpieczna wymiana