Młody motorowerzysta ofiarą wypadku

  187
  0

  23-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do rzeszowskiego szpitala w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w dniu wczorajszym w Brzyskiej Woli.

  Do zdarzenia doszło około godziny 12.30 w Brzyskiej Woli powiatu leżajskiego. Obecni na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motorowerem m-ki Simson 23-latek wyjeżdżając z prywatnej posesji na drogę powiatową zderzył się z jadącym pojazdem ciężarowym m-ki mercedes. W wyniku zderzenia motorowerzysta doznał ciężkich obrażeń ciała i został przewieziony do jednego z rzeszowskich szpitali. Obecnego na miejscu 32-letniego kierowcę mercedesa przebadano w celu określenia jego stanu trzeźwości  z wynikiem  0,00. Motorowerzysta jechał bez chełmu ochronnego.

   Policja apeluje: sierpień to miesiąc, który niesie za sobą największą liczbę zdarzeń drogowych. Na drodze kierujący często jeżdżą zbyt szybko, nierzadko pod wpływem alkoholu, zbyt łatwo ulegają rutynie, młodzi kierowcy lekceważą zasady ruchu drogowego. Na drodze bardzo łatwo poruszyć lawinę nieszczęść.

  Ź: KPP Leżajsk

  Poprzedni artykułPogoń Leżajsk bez Vaskoveta i Nikalishuna
  Następny artykułSpecjalny koncert w Leżajsku