Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna – „Kwiat Azalii 2013”

  179
  0

  Na terenie Miasta i Gminy Nowa Sarzyna funkcjonuje wiele instytucji, które poprzez swoją aktywność wspierają rozwój i promują naszą małą ojczyznę.
  Są też obywatele, którzy przyczyniają się do rozwiązywania kluczowych problemów społecznych oraz do kreowania pozytywnego wizerunku gminy.

  Pragnąc docenić wkład tych osób i instytucji w rozwój i promocję Miasta i Gminy Nowa Sarzyna ogłaszam I edycję Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna „Kwiat Azalii 2013”. Nagroda zostanie przyznana w trzech kategoriach: działalność społeczna, sport, kultura.

  W związku z powyższym, zapraszam do zgłaszania kandydatów do ww. nagrody
  w odpowiednich kategoriach. Termin składania wniosków upływa z dniem 30 kwietnia 2013 roku. Następnie Kapituła Konkursu wyłoni wyróżnionych, a uroczysta ceremonia uhonorowania odbędzie się w dniu 23 maja br. podczas obchodów Dnia Samorządowca.

  Burmistrz Miasta i Gminy
  Jerzy Paul

   

  Więcej informacji na: http://www.nowasarzyna.eu/aktualnosci/art924,nagroda-burmistrza-miasta-i-gminy-nowa-sarzyna-kwiat-azalii-2013.htmlkwiat azalii

  Poprzedni artykułZapraszamy kibiców kolarstwa górskiego na VII Ogólnopolski Wyścig Kolarski MTB o Puchar Ziemi Leżajskiej
  Następny artykułZebranie mieszkańców Majdanu Łętowskiego