Nastolatek zaatakował pracownika stacji paliw

  176
  0

  Policjanci zatrzymali 16-latka, który w nocy zaatakował pracownika stacji paliw w Nowej Sarzynie. Intruz miał w ręku nóż, którym ranił swą ofiarę. Do miejsca zamieszkania sprawcy napadu doprowadził funkcjonariuszy pies policyjny. Napastnik odpowie przed sądem rodzinnym.

  W nocy z poniedziałku na wtorek, młody mężczyzna zaatakował pracownika stacji paliw w Nowej Sarzynie. Napastnik obserwował swą ofiarę. Zaatakował, kiedy pracownik wychodził z kotłowi usytuowanej z tyłu za budynkiem. Intruz miał w ręku nóż. Podczas szamotaniny ranił pracownika w brzuch. Na szczęście napadnięty mężczyzna zdołał wyrwać się napastnikowi i uciec zamykając się w toalecie. To spłoszyło agresora.

  Kierowca TIR-a, który przyjechał na stację nieco później, wezwał karetkę pogotowia. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Rana, jakiej doznał okazała się niegroźna.

  Sprowadzony na miejsce zdarzenia pies policyjny potwierdził przypuszczenia funkcjonariuszy, co do potencjalnego sprawcy. Ze stacji paliw, gdzie doszło do napaści, doprowadził policjantów pod okna domu, w którym przebywał podejrzewany. W trakcie rozmowy nieletni przyznał się do napadu na pracownika stacji i złożył  wyjaśnienia. 16-latek jest wychowankiem Domu Dziecka w Nowej Sarzynie. Za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

  Ź: Policja GOV

  Poprzedni artykułPotrącenie pieszego w Leżajsku
  Następny artykułAdmin Cup 2012