Nauka poprzez zabawę

  189
  0

  Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Laszczyny kontynuuje projekt pt. „Janko Muzykant – co nam w duszy gra” finansowany z fundacji im. Jana Kantego Steczkowskiego z siedzibą w Warszawie.

  W ramach realizowanego projektu, w piękny zimowy poranek 18 marca 2013r. koordynator projektu, pani Dorota Król zorganizowała wycieczkę do Filharmonii Rzeszowskiej. W wycieczce uczestniczyły dzieci biorące udział w projekcie wraz z rodzicami i opiekunami. W filharmonii obejrzano bajkę baletowo – muzyczną pt. „Piotruś i wilk”.

  Dzieciom bardzo podobały się piękne kostiumy, w które przebrane były postacie z bajki. Każdej postaci przyporządkowany był inny instrument, do którego utworzona została choreografia taneczna. Uczestnicy wycieczki chętnie wzięli udział w przeprowadzonych zabawach muzycznych przez narratora i muzyków.

  Drugim punktem wycieczki był wspólny posiłek w kręgielni „Galaktyka”. A po nim wszyscy nabrali ochoty na wypróbowanie swoich możliwości na torach. Ze względu na udział w wycieczce dzieci 3-letnich opiekunowie i rodzice musieli wspomóc w rzutach kulami swoje pociechy. Był to niezły relaks dla wszystkich wycieczkowiczów.

  Dla zdecydowanej większości wyjazd do filharmonii był pierwszym udziałem w koncercie symfonicznym i na długo pozostanie w pamięci.

  ź: Grodzisko DolneOLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Poprzedni artykułCzar Kobiecego Drobiazgu
  Następny artykuł„Mini Maraton”