Przypominamy, że 21 stycznia 2014 r. w Leżajsku odbędzie się wizyta stanowisk mobilnych Narodowego Funduszu Zdrowia.

W ramach promocji Zintegrowanego Informatora Pacjenta, Podkarpacki Oddział Wojewódzki uruchomił mobilne zespoły, składające się z pracowników naszego Oddziału, którzy w siedzibie Państwa instytucji, w ustalonym terminie, rejestrują każdego chętnego pracownika oraz wydają hasło dostępowe i login. Rejestracja wraz z wydaniem danych dostępowych jest dobrowolna, bezpłatna, trwa ok. 3 minut, należy wziąć ze sobą dowód osobisty. Wizyta stanowisk mobilnych odbędzie się 21 stycznia 2014 w godzinach 9:00-14:00.

Od 7 grudnia br. istnieje możliwość założenia konta ZIP dla dzieci. Konto dla niepełnoletniego dziecka może założyć osoba, która zgłosiła dziecko do ubezpieczenia zdrowotnego. Jedynym warunkiem jest posiadanie przez tę osobę własnego konta w portalu ZIP. Podobnie, jak w przypadku osób dorosłych, przy zakładaniu dziecku konta trzeba mieć przy sobie swój dowód osobisty lub paszport.

W razie pytań prosimy o kontakt z P. Renatą Kanią – Naczelnik Wydziału Spraw Świadczeniobiorców, tel. 17 86 04 140, 695 608 101, bądź z Agnieszką Brzuszek.

Zapraszamy do zapoznania się z zaletami systemu.
ź: Gmina Leżajsk

nfz