Strona główna Grodzisko Dolne Nietrzeźwa kobieta wyleciała z drogi autem, po czym zawiesiła się na drzewie…

Nietrzeźwa kobieta wyleciała z drogi autem, po czym zawiesiła się na drzewie…

91
0

Leżajscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Laszczyny. Kierująca osobowym volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem wjechała do rowu, a następnie do pobliskiego lasu. Kobieta była nietrzeźwa. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło 12 sierpnia po godz. 19 w Laszczynach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 20-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego, kierując osobowym volkswagenem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem wjechała do przydrożnego rowu, a następnie do do pobliskiego lasu. Kierująca była nietrzeźwa, miała ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Podróżujący z nią pasażer był trzeźwy. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Apelujemy do wszystkich kierujących, aby za kierownicę wsiadali, tylko będąc trzeźwymi. Nawet najmniejsza ilości spożytego alkoholu może doprowadzić do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Pamiętajmy, że za kierownicą jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu drogowego.

Poprzedni artykuł21 mężczyzna z gminy Grodzisko Dolne – potwierdzony przypadek COVID-19
Następny artykułRondo oddane do użytku