Strona główna Gmina Leżajsk Nocne poszukiwania 12-latka z Leżajska

Nocne poszukiwania 12-latka z Leżajska

615
0

Wczoraj nad ranem, szczęśliwie zakończyły się nocne poszukiwania 12-latka z Leżajska. O jego zaginięciu w niedzielę w nocy zawiadomił ojciec. Dzięki wspólnym działaniom służb mundurowych, chłopak została odnaleziony przez funkcjonariuszy SOK na dworcu kolejowym w Przeworsku.

W niedzielę w nocy do leżajskiej jednostki zgłosił się mężczyzna, który zawiadomił o zaginięciu swojego 12-letniego syna. Z posiadanych informacji wynikało, że chłopak wyszedł z domu w sobotę między godz. 15 a 16. Prawdopodobnie planował wyjazd do dziewczyny, mieszkającej w województwie dolnośląskim, którą poznał dzięki komunikatorowi internetowemu.

Od chwili zgłoszenia policjanci z Leżajska prowadzili poszukiwania chłopaka. Ogłoszono alarm dla jednostki. Jednocześnie działania poszukiwawcze prowadzone były na terenie miasta i sąsiedniego powiatu przeworskiego. Każda informacja była skrupulatnie analizowana i sprawdzana przez funkcjonariuszy. W poszukiwania 12-latka włączyli się policjanci przeworskiej komendy i funkcjonariusze SOK z Posterunku w Przeworsku.

Nad ranem po godz. 5, nastolatek został odnaleziony przez funkcjonariuszy SOK na dworcu w Przewoesku. Został przekazany pod opiekę ojcu.

Poprzedni artykułPrzez Powiat Leżajski przeszedł niecodzienny pielgrzym!
Następny artykułMega zlot dla domów dziecka