Strona główna Gmina Leżajsk Nowe Rondo na Placu Mariackim w Leżajsku Już Wkrótce Dostępne Dla Mieszkańców

Nowe Rondo na Placu Mariackim w Leżajsku Już Wkrótce Dostępne Dla Mieszkańców

4407
0

W przyszłym tygodniu, a dokładniej w środę, mieszkańcy Leżajska oraz osoby odwiedzające to miasto będą mogły cieszyć się nowym rondem na Placu Mariackim. Oznacza to zakończenie trwających od ostatnich siedmiu miesięcy utrudnień związanych z przebudową tego kluczowego skrzyżowania.

Warto zaznaczyć, że całość prac nad nową infrastrukturą drogową, której koszt wyniósł 5,7 miliona złotych, została zrealizowana przez renomowaną firmę Eurovia POLSKA S.A. Inwestycja ta ma na celu znaczącą poprawę bezpieczeństwa oraz płynności ruchu w okolicach leżajskiego Sanktuarium, co jest istotną informacją zarówno dla mieszkańców, jak i licznie przybywających tu pielgrzymów.

Władze miasta, w osobie osoby odpowiedzialnej za komunikację miejską, pragną wyrazić swoją wdzięczność wszystkim mieszkańcom Leżajska za okazaną cierpliwość i wyrozumiałość w okresie realizacji tej znaczącej inwestycji. Dzięki wspólnemu zrozumieniu i wsparciu udało się przeprowadzić prace z minimalnymi niedogodnościami dla codziennego życia miasta.

Poprzedni artykułCo do nachosów? Sosy i dipy!
Następny artykułLeżajsk Zaprasza na Unikatowy Pokaz Makiety Kolejowej podczas Festiwalu Podróży