Jak co roku, już tradycyjnie, 6 stycznia w święto Trzech Króli, grodziscy pszczelarze spotkali się na wspólnej kolędzie.

W tym roku swoją obecnością pszczelarzy zaszczycili: Jacek Chmura – Wójt Gminy Grodzisko Dolne, ks. Antoni Pawul – Proboszcz senior parafii w Grodzisku Dolnym, Tadeusz Dylon – Prezes Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Rzeszowie i Roman Jasiński – członek zarządu Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Rzeszowie.

Wszyscy zgromadzeni, cała pszczelarska rodzina podzieliła się opłatkiem, składając sobie życzenia noworoczne. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania. W miłej świątecznej atmosferze, przy lampce miodu pszczelarze i zaproszeni goście dyskutowali o minionym roku w pasiekach, problemach i sukcesach związanych z tą pasją. Wszyscy też z optymizmem, ale również z pewnymi obawami zastanawiali się co przyniesie nowy 2016 rok.

Korzystając z okazji, Zarząd Koła Pszczelarskiego pragnie serdecznie podziękować Wójtowi i całemu samorządowi gminnemu za dotychczasową współpracę i wsparcie.