W sobotę tj. 17 grudnia 2011 roku na hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym odbył się II turniej siatkarskich mikstów z terenu naszej gminy. Na starcie stanęło 17 dwuosobowych drużyn (chłopak + dziewczyna z gimnazjum bądź byli absolwenci ) z Gimnazjum im. Prof. Franciszka Leji w Grodzisku Górnym i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym.

W pierwszej fazie turnieju rozlosowano uczestników na cztery grupy, gdzie rywalizowano systemem „każdy z każdym”. W drugiej fazie turnieju najlepsze dwie drużyny z każdej grupy już systemem pucharowym walczyły o czołowe lokaty. Podobnie pozostałe drużyny z fazy grupowej o konkretne miejsca.

Rywalizacja drużyn dostarczyła widzom wielu emocji. Poszczególne pojedynki stały na wysokim poziomie. Nie brakowało wspaniałych parad w obronie zawodników, zawodniczek bądź tez dynamicznych zbić w ataku. Ostatecznie po wyczerpujących meczach zwyciężyła w turnieju para Andżelika Ciupińska i Damian Słysz przed parą Małgorzata Czerwonka i Dominik Czerwonka oraz parą Gabriela Nykiel i Jarek Czech. Zwycięskie pary otrzymały pamiątkowe puchary, medale i dyplomy, które wręczyła Dyrektor Zespołu Szkół Halina Gdańska.

Turniej okazał się ciekawą formą sportowej rywalizacji, przyczynił się do spopularyzowania siatkówki w naszej gminie. Po turnieju uczestnicy wyrażali zapytania, kiedy będzie następny.

Ostateczna klasyfikacja par turniejowych:

Andżelika Ciupińska i Damian Słysz
Małgorzata Czerwonka i Dominik Czerwonka
Gabriela Nykiel i Jarosław Czech
Anna Moskal i Marcin Wnęk
Justyna Mazur i Roman Baj
Magda Rzepko i Magda Kojder
Karolina Ciupińska i Marcin Kot
Iwona Szpila i Radek Rafa
Izabela Płoszaj i Mateusz Płoszaj
Anna Szpila i Mateusz Markocki
Patrycja Bosak i Krystian Urban
Klaudia Czerwonka i Jakub Kojder
Mariola Kruk i Patryk Dąbek
Wioleta Wojnarska i Wojtek Majkut
Karolina Salwach i Adrian Bosak
Weronika Czyrny i Tomasz Czyrny
Dżesika Szklanny i Marcin Moszkowicz