Odprawa roczna w leżajskiej komendzie

  179
  0

  Wczoraj  w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Andrzeja Sabika.  W trakcie odprawy podsumowano pracę  jednostki w roku 2011.

  Wczoraj o godz. 13. w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku odbyła się roczna odprawa służbowa z udziałem  Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Andrzeja Sabika.

  Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku, insp. Marian Szkodziński,  witając zaproszonych gości i dziękując wszystkim podległym sobie funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym , za bardzo dobre wyniki uzyskane w ubiegłym roku.

  Ocenę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu leżajskiego za 2011 rok przedstawił uczestnikom spotkania mł. insp. Krzysztof Bieniarz  – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku.

  W odprawie uczestniczył Starosta Leżajski Jan Kida, który w swoim wystąpieniu podziękował za współpracę z  naszą jednostką oraz podkreślił znaczenie służby jaką na co dzień pełnią leżajscy policjanci.

  Na zakończenie Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Andrzej Sabik podziękował policjantom za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Słowa podziękowania skierował także na ręce Starosty Leżajskiego za przekazywaną pomoc i finansowe wsparcie.

   

  Ź: Policja Leżajsk

  Poprzedni artykułSpotkanie opłatkowo-noworoczne strażaków
  Następny artykułNietrzeźwi na drogach