Odprawa roczna w Leżajsku

  164
  1

  W dniu 22.01.2013r. w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Andrzeja Sabika. W trakcie odprawy podsumowano pracę jednostki w 2012 roku.

  Wczoraj w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku odbyła się roczna odprawa służbowa z udziałem Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Andrzeja Sabika.

  Na odprawę roczną do leżajskiej komendy przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Leżajsk Piotr Urban, Zastępca Starosty Leżajska Marek Kogut, Zastępca Wójta Gminy Leżajska Bolesław Pawlus, oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

  Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku inspektor Stanisław Wilczyński, witając zaproszonych gości podziękował wszystkim podległym funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym, za bardzo dobre wyniki uzyskane w ubiegłym roku. Podczas swojego wystąpienia Komendant przedstawił ocenę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu leżajskiego za 2012 rok. Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy podkreślili znaczenie służby, jaką na co dzień pełnią policjanci. Pogratulowali osiągnięć oraz podziękowali za dotychczasową współpracę.

  Na zakończenie Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik oceniając pozytywnie pracę policjantów leżajskiej komendy podziękował wszystkim funkcjonariuszom za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

  ź: KPP Leżajsk

  policja

  Poprzedni artykułSeminarium „Obrzędy i zwyczaje Ziemi Leżajskiej”
  Następny artykułWRZECIONO 2013

  Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.