Pierwsza debata w Leżajsku

  198
  0

  12 listopada 2010 r. o godz. 19.30 w sali konferencyjnej Muzeum Ziemi Leżajskiej odbędzie się debata z kandydatami na urząd burmistrza miasta Leżajska. Swój udział zapowiedzieli Andrzej Chmura, Mieczysław Szpila, Marek Śliż, Stanisław Lemiech, Jan Kula.

  Debata ma na celu prezentację kandydatów na urząd burmistrza miasta Leżajska oraz zapoznanie wyborców z programem poszczególnych kandydatów. Chodzi nam o merytoryczne przedstawienie wyborcom programu poszczególnych komitetów wyborczych.

  Do tej pory w naszym mieście nie było jeszcze debaty, a wyborcy powinni wiedzieć na kogo glosują – poinformował Michał Solarz przewodniczący Stowarzyszenia Młodzi Demokraci w Leżajsku.

  Debata ma ściśle określone ramy i przebieg, które zaakceptowali kandydaci. Będą oni odpowiadać na pytania z 4 zakresów tematycznych: PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ i BEZROBOCIE; BUDOWNICTWO i INFRASTRUKTURA; SZKOLNICTWO i EDUKACJA oraz KULTURA / SPORT / REKREACJA. Ostatnim z punków będą pytania od publiczność. Każdy z kandydatów będzie mieć również 3 minuty na podsumowanie. Debata zapowiada się bardzo ciekawie, szczególnie że swój udział zapowiedziało większość kandydatów. Młodzi Demokraci już zapowiadają, że jeżeli będzie druga tura wyborów to zorganizują kolejną, finałową debatę.

  Poprzedni artykułOn już raz odsiadywał wyrok za morderstwo.
  Następny artykułŚpiew pieśni patriotycznych