Od pewnego czasu po powiecie kręci się wojskowy Hammer, wielu mieszkańców zadaje sobie pytanie czy jest to jakaś wymiana pomiędzy Polsko-Amerykańska. Złapaliśmy ten pojazd niedaleko sklepu Biedronka przy ul. Mickiewicza, znaleźliśmy w nim mikołaja, który opowiedział o całej akcji. Jak się okazało jest to pojazd reklamowy strzelnicy Arizona mieszącej się w Przychojcu, który promuje wydarzenie Mikołajkowe strzelanie rekreacyjne z broni palnej, które odbędzie się w dniu 08.12.2019 r. od godz. 9:00 na Strzelnicy Arizona w Przychojcu k. Leżajska.

Tego dnia strzelnica przygotowała szczególną promocję, skierowaną do osób nieposiadających własnych jednostek broni. Koszt wejścia na obiekt to 15zł (cena zawiera wynajęcie toru strzeleckiego, obsługę instruktorską, dostępną tego dnia broń palną, a także ochronniki oczu i słuchu).

W tym dniu, dla największych zmarzluchów przygotowany będzie ogrzewany namiot, w którym będzie można poczekać na swoją kolej, a także przekąsić coś z grilla.

Po zakończonym dniu, wśród wszystkich osób biorących udział w strzelaniu zostanie rozlosowanych aż 10 VOUCHERÓW o łącznej wartości 1000zł do wykorzystania na strzelnicy.

Aby wziąć udział w losowaniu voucherów wystarczy wykupić co najmniej 1 pakiet mikołajkowy o wartości 50zł (cena nie zawiera wejściówki). Każdy wykupiony Pakiet Mikołajkowy to 1 szansa na zdobycie jednego z Voucherów. Im więcej pakietów, tym większa szansa na wygraną!

Do każdego Pakietu Mikołajkowego będzie możliwość dokupienia strzałów z broni innych kalibrów lub po prostu zwiększenia ilości strzałów w wykupionym Pakiecie.